HABER ARSIVI
<=Geri
Daha Eski=>
29 Mayıs
2017
Basın Yayın Halkla İlişkiler | Fethin 564. Yıldönümü Etkinlikleri
Üniversitemiz, Üsküdar Belediyesi ve İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Fethin 564. Yıldönümü Etkinlikleri Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
29 Mayıs
2017
Basın Yayın Halkla İlişkiler | Fatih Sultan Mehmed’in Türbesine Ziyaret
Rektörümüz Prof. Dr. Musa Duman ve Genel Sekreterimiz Alim Türkyılmaz, il protokolüyle birlikte Fatih Sultan Mehmed Han’ın türbesini ziyaret etti.
24 Mayıs
2017
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı | Üniversitemizin Gururu Sporcu Öğrenciler Ödüllendirildi
Bireysel ve takım oyunlarında bir yıl içerisinde gösterdikleri mücadele ve kazandıkları başarılarla hem üniversite hem ülke için gurur kaynağı olan sporcu öğrencilerimiz Rektörlük makamındaki tören ile ödüllendirildi.
22 Mayıs
2017
Basın Yayın Halkla İlişkiler | ''Eğitimde Yerli Model ve Teoriler Geliştirilmeli''
Üniversitemiz, Marmara Üniversitesi ve ÜNDER işbirliği ile düzenlenen “Uluslararası Katılımlı Yükseköğretimde Eğitim Araştırmaları ve Uygulamaları Kongresi” 19-20 Mayıs tarihlerinde Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
16 Mayıs
2017
Biyomedikal Mühendisliği | Biyomedikal Sektörü UBİCTÜS 2017'de Konuşuldu
Üniversitemizin Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi ve IBM Türkiye ortaklığında geliştirdiği, İSTKA'nın desteklediği “Tele-Sağlık İstanbul Projesi” kapsamında hazırlanan UBİCTÜS 2017'de biyomedikal cihaz tasarımı ve üretimi konuları masaya yatırıldı.
15 Mayıs
2017
Basın Yayın Halkla İlişkiler | Dil ile İktidar İlişkisi Siyasi Yaklaşımları Belirler
Geçmişten günümüze iktidarların dil ve sanatla ilişkisi ve bu ilişkinin popüler kültür, müzik, sinema ve edebiyata yansımaları “1. Uluslararası Dil Sanat ve İktidar Sempozyumu”nda mercek altına alındı.
15 Mayıs
2017
Hukuk Fakültesi | Genç Hukukçulardan Çocuk İşçiliğine Son Çağrısı
Hukuk Fakültesi öğrencilerine işçi çocuklarla ilgili kanun teklifi sunma imkânı veren Davâ-yı Hukuk Yarışması’nın finalinde en tutarlı, ikna edici ve hukuki gerekçe üreten 3 öğrenci ödüllendirildi.
12 Mayıs
2017
Basın Yayın Halkla İlişkiler | Yükseköğretim Mevzuatı İstanbul’da Değerlendirildi
Üniversitelerin, öğrenciyle doğrudan ilişkisi olması nedeniyle en önemli birimlerinden biri olan Öğrenci İşleri Daire Başkanlıkları, yükseköğretim mevzuatını değerlendirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak için İstanbul’da bir araya geldi.
11 Mayıs
2017
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı | Ne Masal Ne Hikâye Hem Masal Hem Hikâye
Masalların kalbimizi berraklaştırdığına, düşüncelerimizi güzelleştirdiğine inanan, masalın ve hikâyenin bizi biz yapan değerlerden olduğunu savunan dört kıymetli isim, “Ne Masal Ne Hikâye Hem Masal Hem Hikâye” panelinde bir araya geldi.
11 Mayıs
2017
Edebiyat Fakültesi | Samimi Kimliğiyle Tüm Zamanların Şairi Zarifoğlu
Şair ve yazar Cahit Zarifoğlu, vefatının 30. yılında Edebiyat Fakültesi’nde düzenlenen panelle anıldı.
<=Geri
Daha Eski=>
HIZLI MENÜ HAVA DURUMU
Online Kurumsal
İşlemler
İnsan Kaynakları
SKS
Kalite
Yönetim Bilgi Sistemi
Uluslararası
Ofis
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi
Kütüphane
İngilizce Hazırlık
Programı
. .