FSMVÜ | 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Arasındayız
► Arşiv
500 Büyük Hizmet İhracatçısı Arasındayız

9 Ocak 2019

Üniversitemiz, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) araştırmasına göre “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı”ndan biri oldu.

Üniversitemiz, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı 2017 yılı Araştırması” kapsamında Türkiye’nin en fazla hizmet ihracatı gerçekleştiren ilk 500 firması arasında yer alarak başarı sertifikası almaya layık görüldü.

TİM’in bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırmasında Üniversitemiz uluslararası öğrenci sayısı bakımından ülkemizin eğitim hizmeti ihracatına katkı sunan üniversiteler arasında yer aldı. Üniversitemizde ön lisans, lisans ve lisansüstü bölümlerinde 62 ülkeden, Türkçe ve Yabancı Diller Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde ise 47 ülkeden uluslararası öğrenci eğitim alıyor.  

2010 yılında kurulan Üniversitemiz, uluslararası alanda akademik ve kültürel çalışmalar ile tanıtım faaliyetlerinin artırılması, çok kültürlü eğitim ortamının genişletilmesi ve bu sayede ülkemizin eğitim ihracatçısı konumunu destekleyici çalışmalarını devam ettirecektir. 
  • http://www.fsm.edu.tr/resimler/upload/basari-sertifikasi2019-01-09-11-16-44am.jpg
HIZLI MENÜ
Strateji Geliştirme
Daire Bşk.
Kalite
Yönetim Bilgi Sistemi
Akademik
Veri Yönetim Sistemi
SKS
Uluslararası
Ofis
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi
Kütüphane
İngilizce Hazırlık
Programı